Зустріч учнів Калуського ліцею №10 з автором проекту «Школяр-програміст» Сергієм Іщеряковим

 

17 вересня 2018 року на зустріч із учнями старших класів Калуського ліцею №10 завітав Сергій Іщеряков, автор проекту “Школяр-програміст”, кандидат технічних наук, доцент Державного університету телекомунікацій, Java-тренер з 2009 року, який підготував більше 70 Oracle-сертифікованих програмістів.

Метою його візиту було запросити старшокласників, зацікавлених у вивченні ІТ-технологій та програмування, до участі в дистанційному тренінгу «Java SE6/SE8», програму якого складено відповідно до основних положень навчальної програми “Інформатика” для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю та адаптовано за вимогами сертифікаційного іспиту корпорації «Oracle» (власника мови програмування Java) 1Z0-808 Oracle Certified Associated, Java SE8 Programmer .

Оскільки серед учнів ліцею є переможці й учасники  олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, обласного турніру юних програмістів, то розповідь про майбутні перспективи школярів у галузі ІТ-технологій неабияк зацікавила присутніх. Пан Сергій зауважив, що всіх, хто вирішить пройти тренінг, чекає кропітка праця й знадобиться величезне бажання долати труднощі, які зустрічатимуться на шляху до мети.

– Якщо ви хочете навчитись просто “кодити” – вам буде нецікаво. Але якщо маєте бажання в деталях розуміти Java SE-код – базу для подальшого свідомого опанування кодів практично довільної складності для Android – ми з вами “на одній сторінці”, – сказав тренер своїм майбутнім слухачам.

Зауважимо, що заплановані тренінги сприятимуть тому, що учні вже в 16 років матимуть змогу отримати сертифікат програміста «Oracle» й брати участь у розробці промислових проектів спільно з учасниками з інших куточків України.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх