ЗНО – 2017Аналіз результатів ЗНО – 2017

  Аналіз результатів ЗНО - 2017 (207,3 KiB, 10 завантажень)


images


Відбулось зовнішнє оцінювання з хімії

tableПроведено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Пройти тестування можна було у Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Випробування з хімії проходило 190 учасників, що працювали в 14 аудиторіях. Персонал формувався із 36 осіб.

Діти, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Відбулось ЗНО з фізики

ZNO_fizЦієї середи було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Отримані результати можуть зараховуватися як вступний тест для тих, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також як державна підсумкова атестація (за бажанням випускника).

У нашому місті тестування з фізики проводилося у Калуській СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови. До роботи у пунктах тестування було залучено 43 особи, з яких сформовано персонал.

Пройти тестування прийшло 228 учасників, що працювали у 17 аудиторіях.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

ZNO_heohrПроведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Усі, хто прагнув скласти тести, мали можливість це зробити у Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, де й було облаштовано пункти тестування.

Випробування з географії проходило 789 учасників, що працювали у 28 аудиторіях. Персонал формувався із 74 осіб.

Діти, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Відбулося ЗНО з біології

ZNO_biol8 червня 2017 року  проходило зовнішнє  незалежне оцінювання з біології, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для тих, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація із шкільного курсу.

У Калуші діяло 2 пункти тестування: Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. До організації проведення залучено 97 осіб, з яких складався персонал пунктів. Тестування у зазначених закладах  міста проходило 537 учасників.

Ті, хто не зміг взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Проведено ЗНО з історії України

ist-ZNOУ п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для тих, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація із шкільного курсу.
У Калуші діяло 2 пункти тестування: Калуська СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови та Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. До організації та проведення випробування персонал сформовано із 81 особи. Тестування у пунктах міста проходив 421 учасник.
Ті, хто не зміг взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з історії України відбудеться 6 липня.

Відбулось ЗНО з математики

matem-ZNO1Випробування з математики проходило 397 учасників, що працювали у 28 аудиторіях. Персонал формувався із 74 осіб.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту, – 62 бали.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з математики відбудеться 5 липня.

Відбулось ЗНО з англійської мови

anh-ZNOЦього понеділка було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. Отримані результати можуть зараховуватися як вступний тест для тих, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також як державна підсумкова атестація (за бажанням випускника).
У нашому місті тестування з англійської мови проводилося у Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. До роботи у пунктах тестування було залучено 72 особи, з яких сформовано персонал.
Пройти тестування прийшло 385 учасників, що працювали у 28 аудиторіях.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 56 балів. Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 40 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 56 балів.
Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

ЗНО – 2017 розпочало випробування з української мови і літератури

zno5
Cьогодні, 23 травня 2017 року, проходило ЗНО з української мови і літератури. На базі міста Калуша діяло три пункти тестування: Калуська СШ I-III ступенів N2 з поглибленим вивченням англійської мови, Калуська ЗОШ I-III ступенів N3, Калуська ЗОШ I-III ступенів N4.
У тестуванні взяло участь 567 учасників, що працювали в 41 аудиторії. До проведення ЗНО залучено 107 осіб, з яких формувався персонал пунктів ЗНО, а також працівники медицини й поліції.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для тих, хто прагне вступити до вищих навчальних закладів у цьому році.
Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 балам.
У середу, 24 травня, будуть оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту.

  Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році (1,1 MiB, 12 завантажень)

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2017 ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ПОТОЧНОГО РОКУ

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2017 ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ

  Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти (42,8 KiB, 30 завантажень)

  Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України (58,5 KiB, 24 завантажень)

  Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (1,8 MiB, 26 завантажень)

  Наказ МОН_Порядок ЗНО (224,1 KiB, 4 завантажень)

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх