Завершення навчального року – час для підбиття підсумків роботи та нагода поділитися її результатами

Учитель й учень — одне з найґрунтовніших відношень у навчальному процесі. У ньому встановлюються механізми виховання творчих здібностей і набуття досвіду. Учитель — це жива й розкрита скарбниця думки, винахідництва, професіоналізму. Його оригінальний розум, досвід, високий фах — перша умова контактів з учнем. Головна мета учня – під керівництвом наставника стати оригінальним, продуктивним, успішним.

Саме темі взаємодії вчителя та учнів у процесі навчання був присвячений семінар-практикум для вчителів математики, який відбувся на базі Калуської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №7  22 травня 2019 року.

Учасниками заходу були як молоді вчителі, так і педагоги з чималим досвідом роботи. Проте кожен знайшов для себе щось актуальне і цікаве, що згодом зможе впровадити на своїх уроках.

Представляючи навчальний заклад, директор школи Володимир Кіндрат і заступник директора Леся Лазоришин розповіли присутнім про його історію та сьогодення, описали стратегію подальшого розвитку, поділилися досягненнями та планами на майбутнє.

Учитель математики Олександра Корбутяк, як голова шкільного методичного об’єднання, ознайомила з методами і прийомами роботи, які застосовують на своїх уроках педагоги закладу з метою створення сприятливої атмосфери як для якісного засвоєння знань, так і розвитку творчого потенціалу кожного учня. Достатню увагу було приділено впровадженню  інноваційних технологій на уроках математики, спрямованих на створення умов співробітництва вчителів та учнів. Учасники семінару мали змогу переглянути відеофрагменти уроків Наталії Гамкало, Лідії Насєнник та Тетяни Матрофайло, які проходили протягом навчального року і демонстрували практичне застосування різних форм роботи, а також взяти участь у їх обговоренні та методичному діалозі.

Методист Калуського методичного центру Світлана Раскевич провела тренінг щодо використання Google-форм з метою дистанційного тестування учнів, використання надбудови Flubaroo для швидкого та якісного оцінювання результатів тестування.

На завершення психолог школи Ніна Гук запропонувала вчителям математики побувати в психологічному казино «Механізми співробітництва педагога та учня», відчути азарт роботи в команді та задоволення від досягнення поставленої мети.

IMG_3591

IMG_3601  IMG_3618

IMG_3643

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх