Засідання інтервізійної групи практичних психологів дошкільних навчальних закладів

Сьогодні зростає необхідність тісної взаємодії фахівців психологічної служби з усіма учасниками навчально-виховного процесу, спрямованої на підтримку, регулювання і формування здорового соціально-психологічного клімату в навчальному закладі.

З метою обміну досвідом щодо підвищення якості психологічного супроводу навчально-виховного процесу, супроводу дітей «групи ризику», специфіки взаємодії з обдарованими дошкільниками 16 квітня 2015 року відбулося засідання інтервізійної групи практичних психологів дошкільних навчальних закладів нашого міста.

Іванна Гриців, методист міського методичного центру, особливу увагу присутніх акцентувала на ролі фахівця психологічної служби у формуванні та підтримці сприятливого мікроклімату в дошкільному закладі, що спонукало фахівців до активного обговорення, презентації власних досягнень.

Більшість проблем, що виникають у вихованні дітей, пов’язані з умінням або невмінням батьків висловлювати свої почуття і сприймати емоції дітей. Досвідом роботи щодо формування позитивного емоційного світу, розвитку емоційного інтелекту дітей та дорослих поділилася Ольга Бойко, практичний психолог ДНЗ «Журавлик».

Надія Шлемкевич, практичний психолог ДНЗ «Золотий ключик», запропонувала учасникам арт-терапевтичні техніки, метою яких є підвищення мотивації до професійного зростання, спонукання до саморозвитку, а також виявлення характеру міжособистісних стосунків у сім’ї.

Також фахівці психологічної служби обговорили пропозиції щодо проведення «Тижня психології», який триватиме з 20 по 24 квітня 2015 року в навчальних закладах нашого міста.

20150416_111354 20150416_111221

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх