Задуми+натхнення+творчість+креативність – партнерство

Формула співпраці між учасниками освітнього процесу в сучасній українській школі лягла в основу практикуму, який відбувся 17 квітня 2019 року й котрий організували для словесників міста вчителі української мови й літератури, практичний психолог та соціальний педагог Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Беззаперечно, педагогіка партнерства – це стимулювання до змін у підходах щодо навчання, порозуміння між учителем та учнем у пошуку свідомого мислення, творчої активності, розвитку індивідуальних здібностей.

Отже, порушена проблема під час практикуму є на сьогодні актуальною, тому презентація досвіду Марією Стеблинською, учителем української мови й літератури, на тему «Педагогіка партнерства – ефективна форма взаємодії та саморегуляції» послужила для створення учасниками заходу алгоритму щодо застосування основних принципів, дієвих методів залучення до спільної діяльності.

Зацікавила вчителів і Оксана Кулик, практичний психолог освітнього закладу, запропонувавши кілька практичних вправ, на основі яких продемонструвала педагогічну взаємодію на основі партнерських стосунків.

Далі Надія Рабарська, Надія Левицька, учителі української мови й літератури, та Тетяна Кутинська, соціальний педагог, запросили словесників у квест-кімнати «Лабіринтами людської долі», у яких потрібно було розгадати ребуси, зрозуміти предмети-символи, знайти чотири ключі, щоб зʼєднати все в одне ціле й розгадати назву твору української літератури. Кожна із команд, у які було обʼєднано учасників, після завершення випробувань поділилися враженням, порівняли власні логічні ланцюжки, які вибудовували під час проходження квесту. І як висновок: тільки в злагодженій діяльності можна здобути перемогу.

Насамкінець учасники практикуму проговорили переваги щодо застосування педагогіки партнерства в освітньому процесі та запропонували ряд інших актуальних на сьогодні проблем для спільного вирішення.

IMG-3ec8641a74a54811a31ed1174b8b8a84-V

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх