Визначились фіналісти турніру з футзалу «Кубок «Ураган»

Протягом трьох тижнів у дитячо-юнацькій спортивній школі відбувалася регулярна частина матчів серед шкільних команд у турнірі з футзалу «Кубок «Ураган». 14 березня 2018 року в півфіналі зустрілися 4 найсильніші команди сезону.

У першій грі зустрілися футзалісти Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» та Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. Ліцеїсти виходили на поле явними фаворитами гри, оскільки у регулярній частині турніру здобули 7 впевнених перемог у 7 матчах. Учні НВК зі старту захопили ініціативу і вже на 4 та 5 хвилині зуміли забити у ворота гімназистів два голи, однак  до кінця першого тайму футболісти гімназії один гол відіграли. Боротьба у другому таймі переросла у справжнє протистояння, нагоди забити мала як одна, так й інша команда, проте на тридцятій хвилині матчу це вдалося гімназистам. Ще до фінального свистка команди обмінялися гострими моментами біля воріт одне одного, однак на табло результат так і залишився незмінним - 2:2. У серії післяматчевих пенальті фортуна була на стороні учнів Калуської гімназії  - 2:0 і вони - у фіналі турніру.

Другий матч видався не менш напруженим. У ньому зустрілися футзалісти - тричі переможці - із Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Відчувалося неймовірне бажання учасників п’ятої школи використати останній шанс наблизитися до фіналу. З перших і до останніх хвилин команди провели напружений батл, сповнений запеклою боротьбою, стрімкими атаками  та гострими моментами, проте шість забитих голів у ворота учнів п’ятої школи проти двох, влучених у ворота противника, вивели у фінал команду шостої школи.

Отже, за підсумками ігор півфіналу в боротьбі за третє місце зустрінуться команди Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» та Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, а за кубок-мрію будуть боротися футзалісти Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 і Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. Вирішальні матчі, які визначать щасливчиків, відбудуться 23 березня 2018 року в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл».