VІI Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників», Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра та Український фонд культури, за підтримки Міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл» та Громадської організації «Громадський форум суспільної етики» з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів і студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості проводять VІI Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок».

Конкурс проводиться з 20 лютого по 20 квітня 2017 року. Робота журі щодо визначення переможців і лауреатів Конкурсу – з 20 квітня по 10 травня 2017 року. Церемонія нагородження переможців пройде у м. Києві у другій декаді травня поточного року.

Для участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів.

Умови Конкурсу розміщені на офіційних Інтернет-сайтах: Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» (aup.org.ua ), Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра (glierinstitute.org).

  Положення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (121,5 KiB, 0 завантажень)

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

≡  Всі категорії сайту
 Наш банер

 Ми в Twitter


 Корисні посилання

uprava-b

 

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2018 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх