Учителі іноземної мови продовжують професійно зростати

На сучасному етапі проведення реформи освітньої галузі відбувається оновлення змісту навчання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти, метою якого є розвиток і соціалізація особистості учнів, формування у них національної свідомості, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення й поведінки, загальної культури,  творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.

З метою ознайомлення та опрацювання стратегій і стилів навчання, підвищення професійної компетентності учителів щодо їх використання в освітньому процесі 13 травня 2019 року було проведено семінар-практикум учителів іноземних мов на базі Калуської ЗОШ І-ІІ ступенів №9.

Ознайомив з історією школи та представив досягнення педагогічного й учнівського колективів Ігор Соколовський, директор школи.

Учасникам заходу було запропоновано переглянути методичний калейдоскоп. Учителі англійської мови ЗОШ І-ІІ ступенів №8 та №9   Наталія Троян, Марія Дзундза й німецької мови Любов Луцан та Ірина Атаман продемонстрували фрагменти уроків  і провели творчий екскурс, де було використано різні навчальні стратегії та стилі навчання.

Цікавим і корисним був тренінг «Медіаграмотність у сучасному освітянському середовищі», який провела практичний психолог  Калуської ЗОШ І-ІІ ступенів №9 Любов Василів.

Методист Калуського ММЦ Любов Вовчак  під час роботи семінару  зазначила, що при плануванні уроків учителю іноземної мови необхідно упорядковувати навчальні цілі в залежності від складності розумових дій над матеріалом, що матиме якісний практичний результат.

У процесі роботи усі учасники методичного заходу набули практичних навиків та удосконалили власну компетентність з питань реалізації іншомовної освіти.

IMG-7c14ed602a36a70be1c6caed797e4819-V IMG-36e8d1f72ee966deb163636f520142dc-V IMG-90daac3635c5b6c39fe3341fd53c9e27-V IMG-f0af192fb4e67a68155325e80cf6379a-V

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх