У творчості – до професійного зростання

«Петриківка»– це пелюстки, листя, стебельця та лінії, котрі в умілих руках перетворюються в неймовірної краси квіти, кетяги калини, грона винограду, казкових птахів і навіть людей.

13 березня 2019 року відбувся майстер-клас, який провела вчитель образотворчого мистецтва Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Псюк Марія Василівна, поділившись із колегами особливостями малювання Петриківського розпису.

Учасники заходу мали змогу покроково дізнатися про застосування запропонованої техніки на уроках образотворчого мистецтва. Здобуті практичні навички сприятимуть фаховому зростанню вчителів та застосуванню такого виду діяльності на власних заняттях.

Найбільше Марія Василівна акцентувала увагу на тому, що головним у мистецтві, як і в будь-якому іншому ремеслі, є цілеспрямоване багаторазове повторення вправ, які стануть основою творчості.

Під час співпраці панувала доброзичлива атмосфера та позитивний настрій. Учасники майстер-класу отримали від колеги професійні поради, які сприятимуть удосконаленню їхньої професійної компетентності.

І насамкінець варто зауважити: якщо проаналізувати малюнки Петриківського розпису, то можна сказати, що серед них немає негативних. Є такий вислів: «Петриківка» існує, щоб радувати око й милувати душу».

IMG_20190313_152612 IMG-342656de999ab733bb699c53d0533066-V

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх