У переддень почину роботи в умовах Нової української школи

Калуський міський методичний центр
30 серпня 2018
Новини

Наступна стаття:

Усе освітянство України за добрий почин у роботі має обговорення проблем, нових викликів, інновацій на серпневих конференціях. Такий захід відбувся на всеукраїнському рівні 21 серпня 2018 року в Києві. А сьогодні  палац культури «Мінерал» зібрав й педагогів  нашого міста, щоб підсумувати зроблене й визначити простір для майбутньої роботи.

Оскільки цей навчальний рік розпочинається із кардинальних реформ, то й темою міської серпневої конференції було визначено «Особливості впровадження ідеологічних змін в освіті міста: організація навчання в умовах Нової української школи».

Розпочала захід начальник управління освіти Ірина Люклян із вшанування пам’яті загиблих під Іловайськом.

До вітального слова було запрошено міського голову Ігоря Матвійчука, який зазначив, що освіта у місті є пріоритетною галуззю, адже саме вона означує майбутнє.

У доповіді «Про підсумки функціонування освітньої галузі у 2017-2018 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти міста в умовах Нової української школи» начальник управління представила учасникам конференції найвагоміші досягнення в царині освіти, продемонструвала стан готовності до нового навчального року.

Робота в умовах упровадження реформи передбачає зовсім інший підхід до організації навчання, формування цілісної особистості, тому важливо було почути думку Галини Борис, учителя початкових класів Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, котра є тренером, що здійснював навчання педагогів на курсах з підготовки до роботи в умовах НУШ. Також важливим є практичний досвід з упровадження основних засад Концепції «Нова українська школа», який представила Надія Гуш, директор Калуської початкової школи №11.

Про управління розвитком сучасного закладу освіти в умовах становлення Нової української школи говорив Мирослав Кусень, директор Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. А про основні орієнтири діяльності закладу позашкільної освіти в умовах реформування галузі доповіла Галина Лагдан, методист центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Діяльність освітніх закладів стає відкритою для спільноти, вона ґрунтується на запитах суспільства, потребах дитини з перспективою на її успішну самореалізацію в майбутньому. До участі у роботі конференції запрошено й представника громадськості Олександра Соколовського, батька учениць ліцею №2, який подякував за якість освітніх послуг у місті, акцентувавши на тому, що тільки у тісному тандемі з батьками навчання й виховання дітей матиме позитивний результат.

Заступник міського голови Любов Максимович подякувала освітянам за плідну працю, окреслила нові завдання, які постають перед ними й міською владою, й побажала легкого почину у благородній справі – формуванні нової генерації свідомих, самодостатніх, креативних українців.

 

 

Попередня стаття: Наступна стаття:
Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

≡  Всі категорії сайту
 Наш банер

 Ми в Twitter

Tweets by @k_metod_centre

 Корисні посилання

uprava-b

 

 

 

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2018 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх