Тривають інтелектуальні випробування в області

Минулого тижня відбувся третій етап предметних олімпіад з таких навчальних дисциплін: фізика, англійська мова, географія та історія. Результати участі юних інтелектуалів такі:

  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики (теоретичний тур) до наступного – практичного туру – увійшли:

Карпінський Максим Ігорович, учень 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;

Гундерчук Андрій Петрович, учень 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;

–  Стасюк Юрій Володимирович, учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка;

Лужецький Євгеній Олександрович, учень 11 класу Калуської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;

Сенич Олександр Петрович, учень 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка.

  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з географії усі учасники стали переможцями:

Карпінський Максим Ігорович, учень 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, – ІІ місце;

Циріль Марія Василівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІ місце;

– Савчій Артур Зорянович, учень 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

Заліщук Тетяна Іванівна, учениця 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8, – ІІІ місце;

Забавський Назар Ігорович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

– Ткачук Вероніка Сергіївна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

– Турій Ольга Віталіївна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

– Бабій Софія Василівна, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

– Котик Тарас Ігорович, учень 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, – ІІІ місце.

  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з англійської мови усі учасники стали переможцями:

Загинайко Емма Андріївна, учениця 9 класу Калуського ліцею №2, – ІІ місце;

Воробель Софія Романівна, учениця 10 класу Калуського ліцею №2, – ІІ місце;

Данів Яна Зіновіївна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІ місце;

Іващишин Божена Тарасівна,  учениця 9 класу Калуського ліцею №2, – ІІІ місце;

Гостєва Катерина Євгенівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – ІІІ місце;

Бобик Ірина Віталіївна, учениця 10 класу Калуського ліцею №2, – ІІІ місце;

Караїм Олена Ігорівна, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

Гаврилів Яна Павлівна, учениця 11 класу  Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії переможцями стали:

Забавський Назар Ігорович, учень 9 класу  Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – І місце;

Котик Тарас Ігорович, учень 10 класу  Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, – І місце;

Найда Анастасія Андріївна, учениця 8 класу  Калуського ліцею №10, – ІІІ місце;

Лабик Максим Олександрович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

Сорока Аліна Русланівна, учениця 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, – ІІІ місце;

Фединич Анна Михайлівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;

Данів Яна Зіновіївна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце.

 

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх