Тривають інтелектуальні випробування в області

Минулого тижня відбувся третій етап предметних олімпіад з таких навчальних дисциплін: правознавство, фізика (експериментальний тур), біологія (теоретичний тур) французька та іспанська мови.

  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики переможцями стали:
  • Карпінський Максим Ігорович, учень 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, – ІІ місце;
  • Гундерчук Андрій Петрович, учень 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, – ІІІ місце;
  • Стасюк Юрій Володимирович, учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;
  • Лужецький Євгеній Олександрович, учень 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 – ІІІ місце.
  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з правознавства усі учасники стали переможцями:
  • Кравчук Юлія Олегівна, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІ місце;
  • Котик Тарас Ігорович, учень 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, – ІІ місце;
  • Шинкар Анна Андріївна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІ місце;
  • Циріль Марія Василівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;
  • Олексин Діана Володимирівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, – ІІІ місце;
  • Забавський Назар Ігорович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;
  • Дануца Вікторія Ігорівна, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце;
  • Пасєка Олеся Ярославівна, учениця 10 класу Калуського ліцею №2, – ІІІ місце;
  • Попович Діана Ігорівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, – ІІІ місце.
  1. За підсумками теоретичного туру ІІІ (обласного) етапу олімпіади з біології до практичного туру допущені усі учасники:
  • Мацьків Дарія Романівна, учениця 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка;
  • Гудзовата Христина Василівна, учениця 8 класу Калуського ліцею № 10;
  • Люльчак Марія Іванівна, учениця 9 класу Калуського ліцею № 10;
  • Чебан Тарас Олегович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка;
  • Патюк Яна Олександрівна, учениця 10 класу Калуського ліцею № 10;
  • Охович Анна Романівна, учениця 10 класу Калуського ліцею № 10;
  • Мельничин Ірина Василівна, учениця 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
  • Кучер Софія Іванівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка;
  • Піменова Каріна Денисівна, учениця 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
  1. За підсумками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з іспанської мови переможцями стали:
  • Пицюк Емма Віталіївна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – І місце;
  • Тимків Олена Романівна, учениця 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – І місце;
  • Проданчук Анна Валеріївна, учениця 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – І місце;
  • Левицька Марта Ростиславівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – ІІ місце;
  • Гуменюк Тетяна Михайлівна, учениця 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – ІІ місце;
  • Мізун Марія Василівна, учениця 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – ІІ місце;
  • Гостєва Катерина Євгенівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, – ІІІ місце.
Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх