Триває робота над розробкою Кодексу безпечної поведінки

23 листопада 2017 року в Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбулася чергова зустріч учасників освітнього  процесу навчального закладу,  очікуваним результатом якої є розробка Кодексу безпечного освітнього середовища. Під час заходу було організовано роботу над створенням внутрішнього документу, який регулюватиме всі напрямки діяльності закладу, що можуть бути пов’язані з порушенням прав  учасника  освітнього  процесу на безпеку. Також було визначено часові рамки наступної зустрічі, завданням якої буде розробка конкретних дій щодо захисту дітей від насильства та зловживань з боку однолітків і дорослих: батьків, опікунів або працівників закладу.

Зустріч організовано у рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи – комплексний підхід», який реалізовує Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки ОАК Foundation (Швейцарія).

bezp1 bezp2 bezp3 bezp4

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

≡  Всі категорії сайту
 Наш банер

 Ми в Twitter


 Корисні посилання

uprava-b

 

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2018 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх