Святково-вітальний візит юних парламентарів

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу, а й кожен із нас вірить у здійснення заповітної мрії.

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.

У віконце заглядає, подарунки підкладає.

Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо

Під подушку заглядайте і дарунки забирайте…

Саме із такими вітальними словами лідери міського учнівського парламенту побували 18 грудня 2015 року в Калуській дитячій лікарні, де подарували дітворі справжню казку. Крім святкових привітань та побажань, юні активісти передали діткам іграшки та дитячу літературу, яку зібрали під час загальноміської благодійної акції «Допоможи Святому Миколаю».

Також молоді парламентарі завітали у міську раду, управління освіти й інші установи, де милими посмішками, щирими вітаннями та найкращими побажаннями надихали дорослих на приємні зміни та очікування, віру в щасливе майбутнє.

Вслухаючись у дитячі слова, їхнє змістовне наповнення, міцнішає віра у те, що саме така активна молодь виведе нашу країну на правильний шлях.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх