Стартував п’ятий шкільний турнір з футзалу «Кубок «Ураган» і ліги шкільних чемпіонів «Ураган» 2019

11 березня 2019 року в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл»  стартував шкільний турнір з футзалу «Кубок «Ураган» і ліги шкільних чемпіонів «Ураган» 2019. Розпочався захід урочистостями – представленням усіх шкіл-учасниць, а їх цьогоріч 8, які й будуть докладати всіх зусиль, щоб вибороти головний трофей.

З вітальним словом до учасників турніру звернулися начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуської міської ради Михайло Клим, начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян та голова оргкомітету шкільного турніру НФК «Ураган» Андрій Червінський, які побажали усім учасникам змагань наснаги, самовідданої гри та видовищних перемог.

Додала святкового настрою танцювальна композиція у виконанні вихованців танцювальна композиція у виконанні  танцювального колективу центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (керівник Іванна Козолиз).

Учасники турніру, а це учні 5 класів та молодші, з перших хвилин, щоб перемогти суперника, кинулися у вир емоційних ігор й подарували чимало задоволення всім вболівальникам.

За жеребкуванням першими в боротьбу вступили футзалісти Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (бронзові призери сезону 2018 року). Матч завершився з рахунком 1:0 на користь спортсменів із ЗОШ №1.

Команда Калуського ліцею №10 у наступній грі зуміла забити дванадцять сухих м’ячів у ворота Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Третя гра між Калуською ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та Калуською ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 виявилася не менш результативнішою – 6:2.

Та найбільш емоційною виявилась гра за участі команди Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка та футзалістів із Калуського ліцею №2. За десять секунд до кінця матчу гімназисти зрівняли рахунок – 3:3.

Команда Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (чотириразові переможці попередніх сезонів) не залишила жодних шансів на перемогу Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Рахунок матчу – 13:1.

Ігри триватимуть до 22 березня 2019 року. І саме тоді стане зрозумілим, хто здобуде почесний титул – звання чемпіона шкільного турніру з футзалу.

 Бомбардири турніру

Вітовський Владислав, учень ліцею №10 – 10 голів;

Данилів Артур, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 5 голів;

Король Віталій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 4 голи;

Габ’як Артур, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 4 голи;

Мельничук Андрій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 голи;

Барнась Сергій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 2 голи;

Надвірнянський Артем, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 2 голи;

Марич Владислав, учень ліцею №10 – 2 голи;

Герасимчук Арсен, учень гімназії – 2 голи;

Троян Віталій, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 1 гол;

Козоріз Матвій, учень гімназії – 1 гол;

Солецький Володимир, учень ліцею №2 – 1 гол;

Самурник Арсен, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 1 гол;

Кривошей Ігор, учень ліцею №2 – 1 гол;

Псюк Максим, учень ліцею №2 – 1 гол;

Филипчук Михайло, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 1 гол.

DSC02370

DSC02366

DSC02356

DSC02349

DSC02343

DSC02318

DSC02379

DSC02331

 

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх