Шлях, торований до мрії

У пошуках самореалізації є частина людства, яка покликана нести місію просвіти. Та у кожного своя доля, своя дорога до вчителювання.  Такий ідейний зміст мало дійство, на котре були запрошені працівники освіти  4 жовтня 2018 року в ПК «Мінерал» з нагоди Дня працівників освіти України.

Присутні приймали вітання та нагороди від Ігоря Матвійчука, міського голови, Любові Максимович, заступника міського голови, Ірини Люклян, начальника управління освіти Калуської міської ради, Лесі Мелимуки, директора Калуської дитячої музичної школи.

На сцені у музично-театральних етюдах виринали зримі образи життєвих шляхів становлення педагога, котрі  по-художньому майстерно відтворювали вихованці зразкового театру танцю «Фламінго» центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (керівники Сабодаш Т.Є., Маланчук Н.В.) та викладачі Калуської дитячої музичної школи. Час від часу зал наповнювали чарівні звуки скрипки, роялю, бандури, саксофона, вокального співу вдячних учнів та пронизливої мелодії інструментальних творів.

І долею, чи скоріш Божою волею, йде вчитель крізь віки, крізь століття… І йтиме, бо він – світло, котре не можна згасити! Він провідник у великий світ можливостей і життєвої енергії.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

≡  Всі категорії сайту
 Наш банер

 Ми в Twitter


 Корисні посилання

uprava-b

 

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2018 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх