Ще один крок до готовності жити по-дорослому

Вивчення курсу «Захист Вітчизни» завершується навчально-польовими зборами одинадцятикласників. Це своєрідний екзамен на вправність та мужність для старшокласників.

18 квітня 2019 року в рамках проведення навчально-польових зборів для учнів 11 класів зорганізовано практичні заняття.

Юнаки у цей день вдосконалювали навики з тактичної,  прикладної та фізичної підготовки на базі Калуської автошколи ТСОУ. Заняття проводили не тільки учителі «Захисту Вітчизни», а й службовці третьої патрульної роти. Майстер-клас із надання першої медичної допомоги для юнаків провели представники міськрайонного об’єднаного комітету Червоного Хреста.

Для юнаків на завершення організовано приготування їжі за допомогою польової кухні.

19 квітня 2019 року на полігоні смт. Лисець учні 11 класів калуських закладів загальної середньої освіти  удосконалювали навики стрільби з автомата Калашникова. Навчання організоване управлінням освіти спільно з Калуським  об’єднаним військовим комісаріатом відповідно до Положення про допризовну підготовку, а також з метою виконання навчальної програми з предмету «Захист Вітчизни».

У тренуванні взяло участь сто тридцять  школярів. Одинадцятикласники отримали хороший досвід, адже справжню зброю тримати в руках їм ще не доводилося. Кожен переживав відчуття важливості того, чому навчається, адже події сьогодення вказують на потребу умінь володіти зброєю.

IMG_20190418_082701

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх