«Ще й досі кожен припадає до джерела його вогненних слів…»

Одвічна істина, мудрість світу… Крізь переосмислення й нерозуміння, часопростір різних поколінь у різьбленому слові Шеченковому… У ньому незмірима велич духу в поєднанні з людяністю й простотою, закликом до дій і впевненістю, що таки на Українській землі «врага не буде, супостата»…

Таким є Шевченко у своєму слові, таким його сприймають вільні помислами юні калушани, які стали учасниками ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, котрий відбувся 2 листопада 2018 року на базі Калуської загальноосвітньої школи №7.

Як і в минулому році, конкурсанти мали змогу висловити власне бачення творчості Українського Пророка, розкрити геніальність його думки для всіх часів і поколінь. Окрім творчої роботи, учні мали виконати ряд завдань, які були спроектовані на виявлення їхньої обізнаності з життєвим і творчим шляхом митця, його спадщиною, а також потрібно було для окремих завдань використати знання з української мови.

Звичайно, усі учасники зуміли продемонструвати високий рівень знань, незважаючи на достатньо складні завдання. Але на обласному етапі конкурсу представлятимуть наше місто ті, котрі за свою роботу отримали найбільшу кількість балів і посіли І місце, а саме: Мудрик Вікторія, учениця 5 класу ЗОШ №7 (учитель Семочко Н.В.), Дирів Анастасія, учениця 6 класу ЗОШ №3 (учителі Фукс Т.В., Маркус Н.М.), Семенюк Софія, учениця 7 класу гімназії ім. Дмитра Бахматюка (учитель Оленюк Г.І.), Заліщук Тетяна, учениця 8 класу ЗОШ №8 (учитель Куликова В.В.), Атаманчук Юлія (учителі Мельник О.С., Дребот У.Т.), Захарова Тамара, учениця 10 класу гімназії ім. Дмитра Бахматюка (учитель Оленюк Г.І.) та Себій Андріана, учениця 11 класу ліцею №10 (учителі Логуш О.І., Захар М.В.).

Отож ми вдячні молоді за небайдужість до Велетів України й бажаємо переможцям та їхнім наставникам успішного подолання наступних вершин.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх