Професійний діалог практичних психологів навчальних закладів міста та педагогічних працівників

Усвідомлюючи, що здоров’я нації у майбутньому залежить від того, наскільки сьогодні ми зуміємо забезпечити юним особистостям такий важливий для них психологічний комфорт, створити умови, які гарантували б кожній дитині психічне, духовне, фізичне та соціальне благополуччя, 25 лютого 2015 року на базі дошкільного навчального закладу «Чебурашка» відбувся професійний діалог практичних психологів навчальних закладів міста та педагогічних працівників на тему «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я дошкільника».

Основними завданнями, над якими працювали учасники заходу були: удосконалення знань про психологічне здоров’я, шляхи його збереження та зміцнення; аналіз наслідків засобів виховання на дитину; обмін досвідом роботи щодо попередження негативних проявів та корекції емоційних труднощів у дітей дошкільного віку.

Із планом роботи присутніх ознайомила методист Калуського міського методичного центру Іванна Гриців, котра мотивувала обрану тему, акцентуючи увагу на сьогоднішній соціально-політичній ситуації в Україні, потребі здійснення якісного психологічного супроводу навчально-виховного процесу.

Керівник дошкільного навчального закладу Алла Шинкар гостинно зустріла учасників заходу, презентувала досвід роботи закладу щодо зміцнення психологічного здоров’я дошкільника.

Усвідомити та розробити шляхи щодо вирішення актуальних проблем, з якими практичні психологи та педагогічні працівники мають справу в роботі з дітьми та батьками, допомогла приємна та довірлива атмосфера під час тренінгу, який на високому професійному рівні провела Людмила Гайченя, практичний психолог дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

Обмінявшись досвідом та отримавши нові знання, учасники заходу реалізовуватимуть їх у своїй практичній діяльності.

CIMG5463 CIMG5464 CIMG5465 CIMG5466 CIMG5469 CIMG5470 CIMG5471 CIMG5473 CIMG5475 CIMG5476 CIMG5477

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх