Про участь у заходах Всеукраїнського рівня

17-18 та 19-20 квітня 2019 року в м. Києві відбувалися заходи Всеукраїнського рівня щодо профілактики ризикованих явищ, попередження торгівлі людьми, насильства, цькування, впливу гендерних стереотипів, реалізації громадянських прав, а також було обговорено участь підлітків у пропагуванні й дотриманні ними здорового способу життя.

Так, ГО «Ла Страда-Україна» проводила Всеукраїнський навчально-методичний семінар для Національної тренерської мережі «Протидія торгівлі людьми в закладах освіти: актуальні напрями роботи» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з іншими партнерськими організаціями, взявши до уваги актуальність та власний досвід щодо роботи з дітьми підліткового віку, проводив науково-практичну конференцію «Непомічені підлітки».

Упродовж роботи на цих заходах висвітлювалися надзвичайно актуальні серед молоді на сьогоднішній день питання.

Наше місто представляла Іванна Гриців, методист Калуського міського методичного центру, яка, крім того, що була активним учасником заходів, ділилася досвідом роботи з вищевказаних питань.

Також варто зазначити, що в травні 2019 року в ЗЗСО буде розгорнуто інформаційно-просвітницьку кампанію «Уважні батьки» щодо безпечного Інтернету для підлітків, гаслом якої є «Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити».

IMG-72680e2295d46b1847987cdd14f4575a-V IMG-3bd99acf91b543a5d68431925a25dcb2-V GDG00142 DSC_0174

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх