Про сайт

Офіційний сайт Калуського міського методичного центру спрямований на  вчасне методичне консультування усіх категорій педагогічних працівників, учнів та батьків, інформування про важливі події в освітніх установах міста Калуша. Діяльність сайту дає можливість забезпечувати зворотній зв’язок з відвідувачами через форум або за допомогою коментування розміщеної інформації. Віртуальна бібліотека допомагає ознайомитися із напрацюваннями методистів та педагогічних працівників.

Діє відповідно до Положення про офіційний веб-сайт Калуського міського методичного центру, затвердженого наказом управління освіти Калуської міської ради від 02.04.2015 року №104.

Емблема Калуського міського методичного центру має форму наповненої ємності, що символізує утвердження фахової компетентності на основі набутих знань і навиків у процесі професійної діяльності. Традиційно розгорнута книга говорить про готовність до самовдосконалення через самоосвіту, пізнання нового. logoMetodКвітка, пелюстки якої є символом безкінечності, говорить про те, що освіта має бути постійною й безперервною, адже саме вона є рушійною силою прогресу всього людства. Монітор із зображенням Земної кулі свідчить про осучаснення процесу навчання й про проектування його досягнень на світовий простір. Сонце із промінням – символ майбутнього освіти, у якому зароджуватимуться креативні ідеї, відбуватимуться незвичні події, здійснюватимуться доленосні винаходи.

Велика літера «К» асоціюється із назвою міста – Калуш, котру ще доповнюють три срібні соляні топки, як і на гербі міста.

Кольорова гама – гармонійно поєднані білий, фіолетовий, жовтий та синій барви. Кожен із них має своє значення. Фіолетовий – колір, що асоціюється із глибоким змістом, креативністю, творчістю, прагненням до нетиповості. Білий колір – символ чистоти й акуратності, прагнення до ідеалу, водночас і простір для самовдосконалення.

Синій – це колір ясності й відкритості до спілкування. Жовтий – це колір сонця, життєвої сили, це ознака професійного майбутнього.

Емблема містить надпис «Калуський міський методичний центр», що є назвою установи.

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх