Оздоровчий табір «Лідер – 2016»

В урочищі Підлюте біля с. Осмолода Рожнятівського району, де знаходяться Митрополичі палати Праведного Андрея Шептицького, проходило оздоровлення лідерів міського учнівського парламенту за сприяння міського голови Ігоря Матвійчука.  Юні активісти, талановиті та обдаровані діти міста Калуша, мали можливість відпочити, поспілкуватися, побути разом, брати участь у різноманітних заходах, набути нового досвіду, чому сприяла сама природа: з одного боку гірська річка Лімниця, а з другого – гори Карпати. Варто також відзначити доброзичливість та розуміння брата Ростислава Мацевка, адміністратора реколекційно-катехитичного комплексу імені Андрея Шептицького, який докладав неабияких зусиль для того, щоби діти гарно відпочили, почували себе комфортно.

Таборування проводилось з метою створення комфортного середовища дозвілля та радості, у якому діти, будучи свідомими усього того, що відбувається у нашій країні, не будуть позбавленні щасливого дитинства. Програма літнього відпочинку була насичена різноманітними заходами, що формували почуття єдності.

Кожен день табору мав свій девіз, яким керувались учасники з ранку до вечора, виконуючи різноманітні та цікаві завдання. Для того, щоб робота була захоплюючою і результативною, першого дня учасники об’єднались у команди.

Підготовка різного характеру творчих завдань, техніки «Музей», «Карта ідей», інсталяція на тему «Україна в майбутньому», станційний експрес «Діти мають права»,  виставка плакатів з прав людини «Стереотипи – сміття у твоїй голові», практичне заняття «Усе, що ви хочете дізнатись про створення відео», презентація молодіжних опитувань «U-Report», шоу талантів, екскурсія в Осмолодське форельне господарство, арт-терапевтичні вправи, зокрема вправа «Автопортрет», розробка казок на новий лад – дали можливість кожному особисто проявити свої лідерські якості та потенційні можливості. Участь у Святій Літургії, перегляд тематичних фільмів, відеосюжетів, презентацій, настільні ігри «Країна гідності», «Рожеві окуляри», туристичні походи, вечірня ватра під супровід українських пісень, різноманітні захоплюючі пригоди, які супроводжували дітей кожного дня, згуртовували школярів, додавали нових приємних вражень та позитивних емоцій.

Завершуючи таборування, кожен учасник особисто мав можливість описати свої враження, побажання та пропозиції щодо перебування в таборі, під час підведення підсумків роботи табору.

Кожен учасник для себе визначив те, чим для нього стало перебування у таборі. Ось короткі висловлювання дитячих думок: «Цей табір для мене: оздоровлення, дружба, радість; став приємним відпочинком; став для мене майже рідною домівкою; найкращий та найвеселіший, запам’ятається усіма своїми конкурсами, іграми та новими друзями. Думаю, що на другий рік ми теж зустрінемось, дуже чекаю цього моменту; став найкращим табором з тих, у яких я була. Багато вражень веселі і цікаві тренінги, я просто  у захваті; класний; оригінальний.

Я усвідомив, що потрібно довіряти один одному, дружити; що природа дуже красива і цікава; що потрібно допомагати іншим; що робота в команді дуже цікава, весела, появляється багато ідей; що табір це не так страшно, про що говорять інші діти; що сім’я це головне і потрібно завжди залишатися самим собою; що табір класний; що табір – це «прикольно».

Найважливіше – це бути відповідальним; дружба, сім’я; взаєморозуміння, підтримка, вміння слухати і чути; підтримка друзів; знайти хороших друзів та побудувати приємні взаємостосунки; позитивний настрій; гарно проведений час у колі друзів.

Спасибі за хороший відпочинок; гарний настрій; найсмачнішу в світі їжу; приємний відпочинок; цікаві ігри та тренінги; гарні враження та нових друзів; гарно проведений час; за дружні відносини; незабутній відпочинок організаторам».

 

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх