Освіта і бібліотека

 

Освіта і бібліотека – це два поняття з давніх-давен невід’ємні один від одного.

Освітянські бібліотеки сьогодні вирішують одне з важливих завдань; створення єдиного інформаційного освітньо-наукового простору,створення умов для максимального забезпечення потреб особистості в інформації для її інтелектуального розвитку й професійного самовдосконалення.Адже сучасна освіта прагне виховати відповідальну особистість,яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя країни.

Сучасний підхід до моделювання ефективного бібліотечного процесу вимагає від бібліотекаря високого професійного рівня, що включає знання з фаху, володіння основами комп’ютерної грамотності й сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, навичками аналітичної переробки інформації й передачі її користувачам.

Комп’ютерні технології – необхідна умова формування сучасного іміджу шкільної бібліотеки. Наявність у бібліотеках сучасних технологій- безумовне свідоцтво того , що вони виходять на новий, значно вищий рівень інформатизації.На сьогоднішній день важливі кроки на шляху до «нової бібліотеки», до оновлення її функцій згідно з вимогами часу, зроблено в ЗОШ І-ІІІст.№1,СЗОШІ-ІІІст.№2 з поглибленим вивченням англійської мови,ЗОШ І-ІІІст.№3,7 та Калуській гімназії.

В бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста працюють 19 бібліотекарів, 13 зних мають базову вищу спеціальну освіту, 1-повну вищу спеціальну, 5-повну вищу педагогічну.

Рекомендуємо переглянути
Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх