Обговорено питання негативного впливу ігор на учнівське середовище

На цьому тижні відбулося засідання супервізійної групи практичних психологів та динамічної групи соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів за участі лідерів міського учнівського парламенту. Ключовою проблемою було обговорення негативного впливу ігор на учнівське середовище, що може призвести до невтішних наслідків.

Олена Геренда та Анастасія Титунь говорили про реальну загрозу в дитячому середовищі, а Іванна Гриців, методист міського методичного центру, акцентувала увагу соціальних педагогів на роботі з учнівською молоддю щодо профілактики правопорушень.

Соціальний педагог НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10- ліцей» Анна Знак провела тренінгове заняття «Я і вміння долати конфлікти».

Підводячи підсумки роботи, фахівці психологічної служби вирішили активізувати просвітницько-профілактичну роботу в навчальних закладах з усіма учасниками навчально-виховного процесу з метою убереження дітей від небезпечних ігор.

obh2 obh1

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх