Мистецтво пластилінографії

17 квітня 2019 року відбувся майстер-клас, який провела вчитель образотворчого мистецтва Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Шкурган Анна Ігорівна, котра поділившись із колегами особливостями роботи з пластилінографією – одним із видів народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва.

Учасники заходу мали змогу покроково дізнатися про застосування запропонованої техніки на уроках образотворчого мистецтва. Анна Ігорівна акцентувала увагу на тому, що в основі цієї техніки лежить створення ліпних картин із зображенням більш-менш опуклих, напівоб’ємних об’єктів на горизонтальній поверхні.

Здобуті практичні навички сприятимуть фаховому зростанню вчителів та застосуванню такого виду діяльності на власних уроках, а головним у мистецтві, як і в будь-якому іншому ремеслі, є цілеспрямоване багаторазове повторення вправ, які стануть основою творчості.

Під час співпраці панувала доброзичлива атмосфера та позитивний настрій. Учасники майстер-класу отримали від колеги професійні поради, які сприятимуть удосконаленню їхньої професійної компетентності.

IMG_20190417_144957 IMG_20190417_155843 IMG_20190417_161301

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх