Мобільність й динамічність у професійному зростанні – основа впровадження інновацій в освіті

Калуський міський методичний центр
26 листопада 2018
Новини

Попередня стаття:

З метою підготовки  вчителів для роботи в умовах Нової української школи  з 23 по 25 листопада  2018 року на базі Калуського ліцею №2 проходили курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які у 2019/2020 навчальному році працюватимуть у 1-их класах.

21  педагог  закладів загальної середньої освіти  міста та 10 педагогів району були залучені до навчання, яке проводила сертифікована Британською Радою тренер Уляна Добущак.  Уся робота була спрямована на усвідомлення ролі вчителя як фасилітатора освітнього процесу.  Завдання педагога  – добирати навчально-дидактичний матеріал відповідно до комунікативної ситуації та вміло застосовувати ефективні педагогічні прийоми: гру, пісню, римівку тощо.

В умовах Нової української школи вчителю слід по-новому планувати уроки, враховуючи очікуваний результат та особливості навчання дітей у початковій школі. Процес вивчення  англійської мови повинен органічно об’єднувати різноманітні види роботи, але особливий акцент потрібно робити на розвитку розумової діяльності молодших школярів через гру.

Учителі англійської мови пройшли 24-годинне навчання-практикум, але  для отримання свідоцтва Британської Ради про проходження курсів їм ще необхідно пройти 20-годинне навчання в режимі он-лайн.

20181124_120634

20181124_120607_HDR

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх