Маркетинг у шкільній бібліотеці

17 квітня 2019 року в Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбувся міський семінар шкільних бібліотекарів з визначеної теми «Маркетинг у діяльності шкільних бібліотек». Місце проведення семінару було вибране не випадково: саме в ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 прослідковується інноваційний підхід до роботи шкільних бібліотек як важливого центру інформаційного забезпечення освітнього процесу. Відремонтоване приміщення бібліотеки, нові функціональні меблі, комп’ютер, принтер, оформлення виставок і тематичних полиць, висвітлення роботи шкільної бібліотеки на сайті школи, а також у власному блозі, який веде завідувач бібліотекою Тетяна Микитин.

Слухачі семінару мали можливість поспілкуватися з директором школи Володимиром Кіндратом та заступником директора Надією Салій.

Методист Калуського міського методичного центру Людмила Гнатишин розповіла про ефективність використання маркетингових можливостей у шкільних бібліотеках. Відбулось жваве обговорення за круглим столом з досвіду вивчення читацьких інтересів у шкільних бібліотеках як складової маркетингової діяльності.

Про методи і шляхи задоволення читацьких інтересів, рекламу в бібліотечній роботі, буккросенг, буктрейлер як форми бібліотечної роботи докладно розповіли працівники бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Тетяна Микитин та Лариса Равлюк.

А ще присутні із задоволенням ознайомились із бібліотечною медіапродукцією та одержали на згадку веселих паперових читайликів для бібліотечних поличок.   IMG_5052 IMG_5058 IMG_5067 IMG_5070 IMG_5073 IMG_5074 IMG_5077 IMG_5078

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх