Леся Чебан – переможець ІV етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

«Можна вважати мене романтиком, проте я вірю у справжні почуття. Мені здається… Хоча ні, я переконана, що любов – це найбільша сила в усьому світі, видимому й невидимому. Вона є джерелом життя, першоосновою. Любов здатна прощати знову й знову, дарувати не вимагаючи нічого у відповідь. Вона не прагне влади. Ділиться всім, що має. Любов творить усе найкраще на землі, відколи весь світ був створений милосердною та люблячою рукою…», – прочитуєш  в одному із міркувань Лесі Чебан, учениці 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, і на мить задумуєшся, і розумієш: якнайбільше потрібно нашому сучасному суспільству таких романтиків. І щасливі й мудрі ті батьки, які зуміли виховати таку особистість.

У кожному її слові  бачиш саму Лесю: скромну, милу, із повними доброти оченятами, щирою й людяною посмішкою… і по-дорослому мудру й виважену, із власною, тільки їй властивою,  харизмою.

Їй усього 15 років, а вже за тендітними плечима стільки перемог у предметних олімпіадах  на ІІІ та ІV етапах, Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Щороку Леся отримує не одну перемогу, та перед  однолітками не підкреслює своїх заслуг і достоїнств, не претендує на особливе становище. Вона належить до тих обдарованих дітей, котрі, здобувши славу, не зупиняються, а титанічною працею продовжують іти вперед пізнавати непізнане.

У ній гармонійно поєдналися скрупульозний біолог, логічно виважений математик і творчо неосяжний філолог.

Нещодавно представники Ліги українських меценатів оприлюднили результати цьогорічного фінального етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. І знову Леся продемонструвала непереборну любов до рідної мови, здобувши беззаперечну перемогу –  І місце. Ота любов до  рідного, українського, живе у соняхах на вишиванці, у стрічці в косі, бо кожне конкурсне випробування зовні ця незвичайна дівчинка промовисто заявляє про свою приналежність до рідного народу.

Наставником Лесі Чебан є надзвичайно творчий учитель української мови та літератури сьомої школи Галина Яремівна Кохан. Саме її натхненням пройнята ідейність Лесі, саме її професійність зуміла сформувати такий багаж мовних знань, спонукала крізь призму образності побачити світ…

Отож вітаємо Лесю та її наставника з перемогою. І нехай любов у їхніх душах, що «творить усе найкраще на землі», допомагає й надалі.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх