Команди шкіл міста виборювали право бути найкращими у змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч»

У рамках міської спартакіади із 2 по 4 жовтня 2017 року проходив міський етап змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч». У спортивній боротьбі зійшлися учні 6-7 класів із усіх навчальних закладів.

Юні футболісти із завзяттям прагнули продемонструвати власну перевагу. Напруга не спадала до кінця змагань, бо кожен хотів стати переможцем.

У фіналі зійшлися насправді найкращі команди, які продемонстрували досить високу якість гри, – учні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. У запеклій, по-дорослому чоловічій грі перемогу здобула команда першої школи (1:0). Учасники ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 посіли другу сходинку, а третє місце здобули учні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Переможців нагороджено кубками, медалями та грамотами Калуської міської федерації футолу.