Калуські освітяни підвели підсумки роботи за минулий рік та визначили пріоритетні напрями реалізації завдань реформи освітньої галузі

У передчасся початку нового навчального року проходять педагогічні конференції, на яких традиційно, проаналізувавши роботу минулого навчального року, окреслюються нові завдання на рік прийдешній. Цього разу педагогів чекають суттєві зміни, оскільки уже з 2018 року розпочинається впровадження основ Концепції «Нова українська школа». А вже за день освітянській спільноті потрібно вибудовувати свою діяльність на тих інноваціях, що пропонуються. А це і зміна акцентів у навчанні та вихованні школярів, й опанування навчального матеріалу за оновленими програмами.

Педагогічну конференцію було розпочато виконанням Державного Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання загиблих під Іловайськом, адже сьогодні виповнюється річниця тих трагічних подій.

Про підсумки формування освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти міста у 2017-2018 навчальному році доповіла заступник начальника управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан.

Тетяна Федорів, директор Калуського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей», розповіла про інноваційні проекти як важливий засіб формування акмеологічного середовища навчального закладу, адже саме очолюваний нею заклад здійснюватиме навчання за експериментальною методикою організації навчально-виховного процесу в старшій школі, а також першокласники братимуть участь у  науково-педагогічному проекті “Інтелект України”.

Про орієнтацію на європейські принципи у створенні умов для вагомих досягнень у спорті розповів учасникам конференції Омелян Куцук, старший тренер Калуської ДЮСШ, Заслужений тренер та працівник фізичної культури і спорту.

Важливою для успішної діяльності навчального закладу, у створенні гармонійного середовища для дитини є співпраця із батьківською громадськістю. Саме про забезпечення якості навчання й виховання дітей на засадах партнерства між освітньою установою й громадою повідомив присутнім Віталій Джуган,  депутат міської ради, член колегії управління освіти.

Олег Андрусів, голова Калуської  міської організації профспілки працівників освіти і науки України, розповів про соціальні гарантії педагога у створенні умов для професійної самореалізації.

Із вітальним словом та великою дякою педагогічним колективам навчальних закладів виступили міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Любов Максимович, головний спеціаліст департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Наталія Пігач.

Konf1 Konf2 Konf3 Konf4

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх