Інноваційні підходи до викладання суспільствознавчих дисциплін

Саме з такої теми 15 лютого 2018 року на базі Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася обласна педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації – учителів історії та суспільствознавчих дисциплін.

Методист Івано-Франківського ОІППО Світлана Бондаренко представила слухачам план роботи, означила завдання й мету заходу відповідно до обраної теми.

Візитну картку запропонував директор школи Михайло Коротич. Він розповів, чим живе заклад, які досягнення мають педагогічний та учнівський колективи.

Уляна Дребот, директор Калуського міського методичного центру, розповіла присутнім про реалії освітнього простору Калуша, акцентувала увагу на досягненнях інтелектуального, творчого, професійного спрямувань, на створенні умов для роботи педагогічним працівникам та мотиваційних аспектах, що є для них стимулом до якісної власної самореалізації.

З метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників з питань використання інноваційних підходів до навчання суспільствознавчих предметів в умовах реформування освітньої галузі було проведено урок історії у 5 класі «Пам’ятки історії рідного краю» вчителем історії Надією Кучер.

Майстер-клас «Робота з історичними джерелами», організований Іриною Музичин, учителем історії, мав на меті продемонструвати практичну реалізацію  змісту навчальних дисциплін із використанням сучасних освітніх методик.

Продовжила роботу презентація проекту «Я – краплина в океані, в мені ДНК народу», авторами якого є члени шкільного парламенту (координатори    Лідія Бабій,  заступник директора з виховної роботи, Наталія Пукіш, педагог-організатор).

Під час проведення педагогічної практики учителі мали змогу здійснити інформаційно-аналітичний огляд питання використання інноваційних систем, технологій, моделей та методів при вивченні суспільствознавчих предметів; визначити сучасні пріоритети в організації освітнього процесу на уроках суспільствознавчих предметів; розширити теоретичні знання учителів про інноваційний підхід до організації навчання; удосконалити практичні навики педагогів щодо роботи в інноваційному просторі.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх