Інформаційна платформа «Тут мене не торкайся»

Калуський міський методичний центр
22 листопада 2017
Новини

Наступна стаття:

17 листопада 2017 року зорганізовано діяльність інформаційної платформи «Тут мене не торкайся», присвяченої Дню спільних дій в інтересах дітей, Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18 листопада), 28-ій річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.
Учасниками заходу були представники міського учнівського парламенту, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, батьки яких є учасниками АТО.
Метою діяльності інформаційної платформи було зосередження уваги молоді на важливих проблемах дитинства, проведення Дня спільних дій в інтересах дітей.
У процесі роботи школярі мали можливість ознайомитися із цікавими аспектами діяльності міського учнівського парламенту, які презентувала Євгенія Андріїв, голова міського учнівського парламенту. Про ресурс, що мотивує до самореалізації, самоутвердження, себетворення та змін із захопленням розповідала Анна Широка, голова громадської організації «Молодь у дії».
Тематичні блоки, з яких формувалася інформаційна платформа «Тут мене не торкайся», спрямовані на підвищення рівня обізнаності про ризики у соціумі, провела Іванна Гриців, методист Калуського міського методичного центру.
Підводячи підсумки роботи, і діти, й дорослі, які долучилися до участі в заході, ділилися приємними враженнями від набутого досвіду, а також із дякою отримали просвітницький матеріал, який надав Український фонд «Благополуччя дітей».

met1 met2 met3 met4 met5 met6 met7 met8 met9 met10 met11

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

≡  Всі категорії сайту
 Наш банер

 Ми в Twitter


 Корисні посилання

uprava-b

 

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2018 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх