Флеш-тренінг «Медіаграмотність у сучасному освітньому середовищі»

Усі суспільні процеси сьогодні є надзвичайно інформатизованими. Іноді складно зорієнтуватися у розмаїтті повідомлень, публікацій, дописів… А правильність вибору інформації, її уміле дозування, синтез потрібного мають безпосередній вплив на життєдіяльність людини.

З метою підвищення свідомого споживання інформації, рівня медіаграмотності та критичного мислення у Калуській ЗОШ І-ІІ ступенів №9 проведено флеш-тренінг «Медіаграмотність у сучасному освітньому середовищі», учасниками якого стали практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти.

Про специфіку діяльності школи, її історію розвитку, досягнення, педагогічний та учнівський колективи розповів присутнім директор закладу Ігор Соколовський.

Методичне інформування про медіаграмотність як засіб формування критичного мислення здійснила практичний психолог Калуської ЗОШ І-ІІ ступенів №9 Любов Василів, котра представила відомості про складові медіаграмотності, а також зосередила увагу на важливості уміння критично сприймати інформацію.

У практичному модулі учасникам було запропоновано тренінг, що за допомогою вправ дозволяв сформувати уміння відрізняти якісну й правдиву інформацію від фейкової, виявляти маніпуляції в медіапросторі та вибудовувати систему захисту від надмірного інформаційного потоку. Любов Левківна професійно грамотно сформувала структуру заходу, що дало можливість досягти поставленої мети.

Світ динамічно змінний. Він здатен надиктовувати власні правила, і тому людині потрібно завжди моделювати кожен крок у своєму житті. Істинними є слова Ліни Костенко: «Колись інформація була нашою здобиччю. Тепер ми здобич інформації».

IMG-b8e622d274fcf3315ad26de73f5e8788-V

sdr

dav

sdr

sdr

dav

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх