Фасилітатори в дії

28 вересня 2018 року вперше в місті Калуші на базі Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 у рамках проекту «Інформаційна кампанія для ВПО щодо запобігання торгівлі людьми» відбулася інтерактивна освітня виставка «Знайди свій безпечний маршрут». Захід проводили професійні фасилітатори з міст Києва (Анна Квіт), Мирнограда (Андрій Кондратьєв), Вінниці (Вадим Щорс),  Калуша (Іванна Гриців) та за участі супервізора та керівника проекту Наталії Семиволос. Проект реалізовується за фінансовим сприянням Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, підтримки Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій і ГО «Альянс за громадянські права».

Учасники заходу, юні лідери органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти нашого міста та представники батьківських комітетів, довели, що отриманий досвід є ресурсним і актуальним, спонукає до розгляду проблеми й детальнішого вивчення шляхів запобігання та наслідків, пов’язаних із торгівлею людьми.

DSC07424 DSC07396 DSC07391 DSC07386 DSC07367 DSC07354 DSC07346

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх