Активісти учнівського парламенту організували діалог із калушанами

Інформаційно-просвітницька кампанія «Подбай про свою безпеку і про безпеку своїх друзів», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, зацікавила багатьох калушан.

Під час заходу лідери міського учнівського парламенту проводили опитування серед мешканців та гостей міста, спілкувалися, дискутували, інформували, а також грали настільну гру «Рожеві окуляри».

Взявши участь в інформаційно-просвітницькій кампанії, мешканці та гості міста привітно розмовляли із школярами та висловлювали їм слова вдячності за проведену з ними роботу. Як виявилося, на сьогоднішній день велика кількість дорослих людей не знає про ті ризики, які очікують на них та їхніх дітей.

Отже, просвітницька робота з мешканцями міста та його гостями була  для молодих лідерів дуже цікавою та корисною, оскільки вони мали можливість поділитися інформацією не тільки з ровесниками, але із старшими жителями. А результати опитування стануть підґрунтям їхньої подальшої роботи.

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх