Актуальне про ЗНО – 2017

ZNO17 березня завершився визначений період відправлення реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Як звикло, регіональні центри якості оцінювання освіти будуть опрацьовувати реєстраційні документи, що надійшли й після 17 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 17 березня, опрацьовуватися не будуть.

Наближаються дні проведення пробного ЗНО. Цьогоріч воно проводитиметься з української мови і літератури 1 квітня, а з інших навчальних дисциплін – 8 квітня.

У нашому місті діятимуть два пункти проведення пробного ЗНО: Калуська СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови та Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Варто зауважити, що інформацію про пункти тестування зазначено у запрошеннях (реєстраційних картках) в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО. Тому кожен учасник самостійно повинен роздрукувати запрошення, адже його наявність є однією з умов допуску учасника до пункту проведення пробного ЗНО.

 

Рекомендуємо переглянути
Поділіться своєю думкою
Для оформленння повідомлень Ви можете використовувати:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code

Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх