Відбувся тренінг “Слова мають силу, або про мистецтво оцінювати належним чином”

Калуський міський методичний центр
13 березня 2014
Новини

Попередня стаття:

Наступна стаття:

IMG_6473 Важливим у формуванні особистості є родинне виховання. Сьогодні спостерігається тенденція зростання відсотка сімей, котрі виховання власних дітей перекладають на навчальний заклад. Саме з метою удосконалення умінь вибудовувати стосунки з дитиною, формування навиків розуміти її 12 березня 2014 року на базі позашкільного закладу «Кімната школяра» методистом ММЦ Іванною Гриців було проведено тренінг “Слова мають силу, або про мистецтво оцінювати належним чином”, у якому взяли участь батьки вихованців та педагогічні працівники закладу.

Учасники заходу мали можливість відповісти на запитання, звідки з’являються неприємні почуття або думки у відповідь на позитивну оцінку; пригадати конкретні ситуації з періоду дитинства або дорослого життя, коли хтось  їх позитивно оцінював, похвалив; відпрацювати правильні комунікати щодо відповіді на запитання: «Як хвалити дитину?».

Даний досвід допоможе дорослим гідно оцінювати свою дитину, висловлювати в голос схвалення, помічаючи зусилля дитини, словами та поведінкою дати відчути дитині, що дорослі радіють її досягненням.

Попередня стаття: Наступна стаття:
Рекомендуємо переглянути
Свежие записи
Калуський міський методичний центр © 2019 ·   Увійти   · Розробка Мирослав Кусень Вверх